Preskočiť na obsah
Beáta Tryznová

Obchod

Beáta Tryznová

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Obec
Baďan
Od roku
2006
IČO
40 391 272

Beáta Tryznová

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
969 01 Baďan
Na trhu od
14. marca 2006
IČO
40 391 272
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Podnikanie v číslach

20
rokov na trhu
2006
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Beáta Tryznová

Beáta Tryznová – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Baďan. Podniká od 14. marca 2006.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Základné údaje

Obchodné meno
Beáta Tryznová
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
40 391 272
Dátum vzniku
14. marca 2006
Miesto podnikania
969 01 Baďan
Register finančných agentov a finančných poradcov
Národná banka Slovenska, vložka č. 255399
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 7. októbra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Beáta Tryznová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Finančné sprostredkovanie (poradenstvo)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Beáta Tryznová?

Miesto podnikania je v obci 969 01 Baďan.

Čím sa Beáta Tryznová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Aké je IČO – Beáta Tryznová?

IČO je 40 391 272.

Odkedy podniká Beáta Tryznová?

Podnikanie začalo 14. marca 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Beáta Tryznová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese beata-tryznova-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.